Fundacja UŚMIECH UCZNIA im. ks.Jana Twardowskiego

O firmie
KOMPTECH zajmuje się :
szeroko pojętymi usługami związanymi z kompleksową obsługą informatyczną firm, szkół, przedszkoli i innych instytucji.
** promocją i sprzedażą produktów DuoLife i PIURIF
*** pośrednictwem w sprzedaży systemów HHO oraz Carbon Cleaner
KOMPTECH zajmuje się szeroko pojętymi usługami związanymi z kompleksową obsługą informatyczną firm i instytucji. Szczególnie skupiamy się obsłudze sprzętu komputerowego, sieci LAN i aplikacji. W ramach tej obsługi wdrażamy rozwiązania sprzętowe klasy PC, serwery oparte na systemach Microsoftu. Jako aplikacje do prowadzenia działalności gospodarczej polecamy programy z rodziny Insert GT. Dostarczamy sprzęt związany z wdrożeniami, serwery i komputery PC, peryferia oraz materiały eksploatacyjne. Możemy pomóc w doborze rozwiązań, dostarczyć i zainstalować wybrane elementy, wdrożyć je do działania i otoczyć serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Firma KOMPTECH działa od października 2009 roku, lecz nasze doświadczenia z branży IT sięgaj znacznie wcześniej. Sprzętem klasy PC i sieciami LAN zaczęliśmy się zajmować już w roku 1998. Po ponad dziesięciu latach działania, głównie przy serwisowaniu sprzętu komputerowego przyszedł czas na rozpoczęcie samodzielnej działalności. Doświadczenia w ten sposób zdobyte gwarantują fachowość naszych działań i wysoką jakość usług. Nasze umiejętności oparte są nie tylko na teorii, ale także na praktyce.
Działamy głównie na terenie Radomia i okolicznych miejscowości. Zasięg naszych usług jest przede wszystkim ograniczony kosztami i czasem dojazdów. Nie wykluczamy działań na terenie całego kraju, o ile wynegocjowane warunki będą zadowalające dla obu stron. Sprzedaż sprzętu i aplikacji metodą wysyłkową możliwa jest w każdej chwili i na cały kraj.

KOMPTECH
dba o solidność swoich działań biznesowych. Aby dodatkowo zabezpieczyć swoich klientów, działania firmy KOMPTECH są objęte ochroną ubezpieczeniową. Daje  to dodatkową pewność dla naszych partnerów i poczucie bezpieczeństawa

Oprócz dbania o jakość, solidność i fachowość usług, staramy się być rzetelnym partnerem biznesowym. Chcemy, aby każdy mógł bez obaw przystąpić do współpracy z nami. Dlatego też firma nasza przystąpiła do programu "RZETELNA
FIRMA" prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej.